| Nicica a întrebat:

am o intrebare mai ales pentru baieti:va plac fetele cu par cret sau drept?

6 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Prefer cei cu parul drept.
Dar, si cei cu parul cret sunt draguti.Ma ales cei chitaristiblushing.
Sper sa-ti fie de folos!:*
Sa ai o zi frumoasa.>big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Aww, scuze. Acum observ ce tampenii am scrislaughing. Credeam ca zici de baieti.

| YourFriend a răspuns:

Buna... nu prea conteaza chiar asa mult parul, dar sincer mie nu imi plac nici drept si nici cret, ceva intre...

| ankadella a răspuns:

Depinde de chip din partea mea :*. si de sufletul ei. daca e miunata la corp si e urata i suflet nu are rost [e raspuns de baiat chiar daca acesta este cont de fata. sunt baiat, pe contul verisoarei mele]batting eyelashes.am avut prietene care erau superbe dar proaste happy. vorba aia "UNII OAMENI SUNT DOAR FRUMOSI SI ATAT!]. am avut fete nu asa frumoase dar excelente in suflet:*

| ZZG a răspuns:

Pai nu sunt baiat,dar sincer, fetele cu parul cret, si o fizionomie placuta au un aspect angelic si atrag baietiihappy

| oana_3246 a răspuns:

Nu prea conteaza asta, atat timp cat parul este aranjat frumos, arata natural, curat, avand o coafura care te avantajeaza si-ti scoate in evidenta trasaturile frumoase. si-n plus baietii nu se uita numai la par, asa ca incearca sa ai grija di de corpul si fata ta. sper ca te-am ajutat. funda?:X