| ♥MarOtravitoR♥ a întrebat:

Bună happy.
Am o întrebare mai complicată asa..., atât pentru băieti, cât şi pentru fete!
Deci, băieti! Atunci când sunteţi cu iubita, şi sunteţi mai intimi, imbratisati, sărutând-u-vă, poate şi un pic excitaţi, cum faceţi să va controlaţi?! Trebuie să vă concentraţi pe asta separat, sau nu?
Fetelor! Cum aţi reacţiona (sau reacţionat, dacă s-a întâmplat deja ) dacă fiind tot în situaţia de mai sus, iubitului i s-ar "scula" (dată fiind situaţia, că nu aţi vrea să faceti şi sex :-# ) SĂ FIŢI SINCERI! [ Întrebările sunt mai ales din curiozitate, dar chiar mă interesează :d, Ms anticipat. ]

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tu vorbeşti serios? Fă un experiment, şi apoi povesteşte-ne şi nouă, cum ai reacţionat.

| NeimaginabilA a răspuns:

No bravo de intrebare...m-ai dat peste cap, se vede de la o posta ca esti o fata...

| mFlorian a răspuns:

Uimeste-ma!

| DyNo a răspuns:

Cum adica ''sa va controlati''? Se vede ca nu ai mai avut o iubita, daca esti baiat.

| Burlacu006 a răspuns:

Si care ar fi intrebarea?