| yuP a întrebat:

Am o intrebare mai delicata. Incepe sa imi placa de o fata din scoala care e cea mai buna prietena(ma inteleg super cu ea). si chiar imi place mult. nu e din clasa cu mine. Dar nu stiu ce sa fac. Toti spun ca ne sta bine impreuna si ei cred ca suntem impreuna dar nu sunte. Ea nu prea vrea sa fie impreuna cu mine pentru ca nu vrea sa ne certam si sa ne supara. Ceva sfaturi? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DacaTuSpui a răspuns:

Spune`i ca ai vrea sa dai o sansa relatiei voastre, pentru ca esti convins ca o sa va intelegeti bine. Si la urma urmei, puteti face o conventie: daca nu o sa va intelegeti bine, atunci o sa ramaneti doar prieteni, sper eu ca la fel de buni. Atunci cand iti place cineva, lupta ca sa fi cu eahappy. Sper ca te-am ajutat. Sa imi dai un mesaj sa imi spui ca ai facut pana la urmabig grin.

1 răspuns:
| c3r3b3l a răspuns:

Acuma ai 2 optiuni una sa ramai asa cum esti cu ea doar prieteni si a doua optiune e sa faci tot posibilul sa te combini cu eawinking