| kapsunik99 a întrebat:

am o intrebare nu foarte importanta dar as vrea cat mai multe raspunsuri. spuneti-mi si mie ce fel de haine de fata(adolescenta) se gasesc la carrefour in aceasca saptamana? dau funda pentru cele mai bune raspunsuri+vot(daca trimiteti si un site va dau vot):*

Răspuns Câştigător
| Sasha9 a răspuns:

Pai am fost pe la carrefour si sunt o gramada de haine de la incaltari la haine si tot sunt ff multe produse ai din ce sa alegi poti sa mergi linistita o sa ai pe ce sa cheltui bani:Phttp://www.fashion-star.ro.funditza plz?