| Bububebe a întrebat:

am o intrebarehappy. nu stie nimeni daca pot sterge o apreciere de pe facebook(daca da..cum?)?crying...cineva imi stie parola si tot da like la diferite pagini!

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Daca prin apreciere te referi la Like, procedeul este la fel, mergi pe fotogrfia careia i-ai dat like si unde scria like ( iti place) trebuie sa scrie,, Nu-ti mai place". apasa acolo si gata :X
Sper ca te-am ajutat :X

1 răspuns:
| Ager a răspuns:

1. în primul rând schimbă parola pe FaceBook.
2. intră pe paginile cărora le-a dat like, iar undeva în stânga este scris "nu-mi mai place"... dai click acolo și ai rezolvat