| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna am o întrebare nu știu ce să zic poate mă ajuta-i voi o fata îmi face cadouri și dacă vreau eu să i cumpăr ceva sau sa nu accept cadoul ei se supară de ce îmi face cadouri că sunt cam șocatwinking

Răspuns Câştigător
| ciocolatata11 a răspuns:

Poate ii place de tine sau ii esti drag, depinde in ce relatii sunteți. daca vrei sa i întorci gestul nu i spune că vrei sa i cumperi ceva, surprinde o, da i direct cadoul si vezi cum reacționează daca il refuza prefa te Ca te superi si tu