| pcsisoft a întrebat:

Am o intrebare! Penisul meu nu se poate decalota de jumatate de an, in urma cu 1, 2, 3,4,etc ani se putea dar acum nu stiu de ce plus ca pielea in varf cand incerc sa-l decalotez este ba chiar foarte elastica si se intinde vreo 2 cm si din penis se vede vreo 11-14 % ajutati-ma va rog ce sa fac?

1 răspuns:
| BotezanDaniel a răspuns:

Fratele meu, de cand sunt pe acest site (de 2 saptamani si 2 zile) rank 9.460 din 1.091.758 nu stiu cate intrebari despre p*l* si l*b* si s*x am vazut.Ce dracu poti sa ai? du-te la un medic sa sa uite in p*l* ta! sau cauta sfatul medicului pe W.W.W.GOOGLE.RO Raspuns castigator? big grin