| 9287rb3i2929 a întrebat:

Buna, am o întrebare pentru băieți, ce părere aveți despre fetele mai plinuțe/grasute? Nu cele exagerat de grasute, mai voluptoase!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văzusem o postare pe Facebook "mai bine gras și deștept decât slab și prost." Deci prefer o plinuță decât una slim cu figuri în ea.

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sincer sa fiu nu-mi plac deloc, le evit. Imi plac cele slabute

| 9287rb3i2929 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Asta e părerea ta! Mă bucur că ai avut curaj să îți zici părerea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai făcut oarecum curios pe partea de subiect și am căutat pe google. Uite ce am găsit :

https://www.caietul-cristinei.ro/......inare.html

Eu zic ca are dreptate. O spun din experiența mea, pentru că și eu sunt mai "plinuț", însă unii mai prosti s-au găsit să mă facă gras. Chiar și la locul de munca s-a întâmplat să fiu jignit pe acest subiect sau criticat chiar de șef. Ce scrie doamna acolo, are mare dreptate.

| 9287rb3i2929 explică (pentru anonim_4396):

Ai foarte mare dreptate!