| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

Am o intrebare, pentru ca eu sunt mai neexperimentata cu vopselele de par, coloratul si decoloratul. Am parul saten inchis si lung, si vreau sa-mi vopsesc partea de jos a parului un visiniu mai inchis. Ar trebui sa ma decolorez sau m-ar prinde si asa vopseaua? Dau funda kiss

2 răspunsuri:
| DΣΣΔ a răspuns:

Se va prinde nu va trebui sa te decolorezi. si in plus nu e bine pentru tine verisoara mea mai mare sa tecolorat si i s-a ars parul. acum numai bruneta se vopseste

| DΣΣΔ a răspuns:

Funda?