| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete : pentru cele care se penseaza cam la cat timp va pensati/ mergeti la salon etc?
As vrea sa stiu ce metode de crestere a parului din zona sprancenelor cunoasteti (nu uleiul de ricin, poate stiti altceva) ca m-am pensat singura si imi pare rau ca am luat cam mult la zona dintre ele (deasupra nasului si am nevoie sa imi creasca ca sa ma duc la salon sa-mi defineasca o forma)
Si pentru cele ce au fost la salon cam cat costa sa-ti aleaga forma?

1 răspuns:
| biutza1997 a răspuns:

Da eu merg la salon o data la 3 saptamani cam asa. la pensat de obicei nu dai nimic pentru forma ca fiecare cosmetician are un tip de forma cum penseaza pe fiecare client pai depinde: sunt cosmeticiani care penseaza cu 8 cu 9 sau 10 lei sau chiar mai mult dar nu e nici o diferenta numai pretul