| Madutza1598 a întrebat:

Am o intrebare plac pe un baiat, el nu stiu daca ma placa se comporta super cu mine... si azi m-a intrebat daca vreau sa ma combin cu el. a tat putin si s-a gandit si eu am raspuns nu dar dupa aia el a spus la cartela nu la alt ceva. Este un semn ca ma place?

Răspuns Câştigător
| asjkldfg a răspuns:

Fii tu insati cu el

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Hm.e posibil sa fie sanse happy

| fsorin96 a răspuns:

Poate daca ai scrie si tu putin mai "romaneste" te-as intelege.

| CGUL91 a răspuns:

Hehe... Tipul vrea sa fie cu tine... Dar cand i-ai zis "Nu." s-a **** tot pe el si a bagat scuza cu "La cartela".

| Sclipiciii a răspuns:

Mai stii?