| crijanel123 a întrebat:

Bună, am o întrebare, poate pare stupidă dar eu sunt pesimist si vreau să știu.Multe persoane imi spun că sunt frumos, am 19 ani, 1.90 blond si ochii albastrii,dar eu nu mă consider deloc, am multe semne(cicatrici)pe față si mai ales una mare exact între ochi.Imi spune si mie cineva dacă aș vorbi cu o fată de care îmi place, ar putea încurca cu ceva acele semne? adică ar deranja-o cu ceva pe ea sau ar împiedica asta o relație? Mi e frică de asta că nu i ar place de mine din cauza acelor semne...țin cont fetele de semnele de pe față?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mie mi-ar placea sa-ti vad cicatricile, pentru ca ele te fac mai uman, perfectiunea nu exista si mai unic.Frumusetea este in ochii privitorului, tu te vezi mereu in oglinda probabil de asta nici nu crezi ca ai fi.
Ca esti sau nu, nu stiu, dar stiu ca pe o fata inteligenta nu ar trebui sa o deranjeze astfel de aspecte si daca o face pur si simplu nu merita. Daca nu incerci sa vorbesti cu ea, nu vei sti niciodata.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vic ti mi za re

| Nico_Nicoleta_1999_u9TF a răspuns:

Eu cred că dacă o fataar vrea să iasă cu tine, te-ar place așa cum ești si nu ar deranjao chicatricile... Asta a părerea mea... Plus că nimeni nu este perfect toți mai avem SI defecte, dar asta nu ar trebuie sa te oprească sa ieși cu o fata. Mai devreme sau mai târziu vei găsesc fata potrivită