| golofca2345 a întrebat:

Bună, am o întrebare, pot sa ma transfer de la un liceu la altul pe același profil după un semestru?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă schimbi domiciliul da (plus condiția de medie...)

| golofca2345 explică (pentru sierra1):

Este în același oraș, dar in liceul la care vreau sa ma transfer am mai mulți prieteni și cu ajutorul acestora ma pot integra mai bine... Întrebarea e care medie iti trebuie sa te transferi după un semestru, cea de la evaluarea nationala sau media primului semestru?

| sierra1 a răspuns (pentru golofca2345):

"vreau sa ma transfer am mai mulți prieteni"

n-o să-ți aprobe la mijlocul anului, astea nu-s motive credibile

| golofca2345 explică (pentru sierra1):

Eu nu te am întrebat astahee hee

| sierra1 a răspuns (pentru golofca2345):

Meștere, ai intrebat:

"pot sa ma transfer de la un liceu la altul pe același profil după un semestru?"

am răspuns că nu iți aprobă, tradus dacă ai probleme de ințelegere: nu!