| EsteraAntal a întrebat:

Am o intrebare: sunt in clasa a 8 a. Eu vreau sa optez pentru doua licee. Unul e in judetul meu natal, iar celalalt in al judet. Ideea e ca vreau sa optez la ambele mate-info. As putea? Sau trebuie sa aleg profiluri diferite? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Din ce îmi amintesc, dacă vrei liceu în alt județ trebuie facuta o cerere la secretariat pentru a schimba anumite date pe foaia de înscriere.

| Andreeush a răspuns:

Nu e adevărat, poți opta același profil la toate liceele pe care le vrei.

| Denisa0954 a răspuns:

Poți alege același profil la ambele licee. Dar te sfătuiesc să nu pui doar două opțiuni

| EsteraAntal explică (pentru Denisa0954):

Multumesc frumos