| Dianananahalfpastee a întrebat:

am o intrebare urgenta foarte importanta! Daca cineva are instalat team viewer si imi stie id-ul poate sa intre la mine in calculator? Sau are nevoie de mai multe detalii? Sunt foarte stresata ca i-am dat cuiva id-ul si e specializat in din astea.

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

laughingNu-ti fa griji ca ii trebuie atat id-ul tau cat si parola ca sa-ti intre de la el in pc la tine in pc si +de asta ele se schimba imediat dupa ce inchizi programul adica atunci cand deschizi team viewer iti apar alte cifre la parola decat ultima data nu? ei bine ele se schimba constant, fa tu "experimental" asta sa vezi ca asa ehappy.
Nu mai te ingrijora degeaba ca n-are cum sa-ti afle parola okay?

| Dianananahalfpastee explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Esti sigur/a? Adica am multe chestii in laptop si nu vreau sa imi fie "luate"si puse pe toate site-urile happy ( si aici ma refer la poze in familie, zile de nastere, etc.)

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Sunt foarte sigur stai calma ca n-are cum sa-ti afle parola iar atunci cand folosesti team viewer si lasi pe altu sa-ti intre in pc iti dai seama ca ti-a intrat deja cand vezi ca mose-ul ti se misca singur (cel de pe desktop), e foarte simplu si daca vrei sa te asiguri ca a iesit atunci asa ca pe o masura de precautie iti dai restart la pc si atunci sti sigur ca ti-a iesit din pc in momentul cand ti-ai inchis calculatorul.
Si eu am team viewer si stiu.

| Dianananahalfpastee explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Deci e 100 % ca nu imi poate intra in calculator?

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Da e 100% sigur sau in fine cel putin nu cu team viewer.
Daca spui ca e specializat tipul atunci fa in felul urmator:i-ati toate bunurile personale (in fine virtuale) de prin pc si punetile pe toate intr-un singur folder pe care sa-l parolezi si sa-l ascunzi (faci invizibil).
Numai bine.

| Dianananahalfpastee explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Cum il parolez?

| Dianananahalfpastee explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc mult. Primesti funda :*

| Dianananahalfpastee explică (pentru Dianananahalfpastee):

Cum il fac invizibil?