| Adrian7771 a întrebat:

Am o mare nelamurire.Acum vreo 4 ani am avut o iubita.Nu pot sa-i spun chiar iubita pentru ca era mai mult o jucarie.Am folosit-o doar pentru sex.Desi ea era asa de mica si inocenta.Am fost primul ei iubit.Cu siguranta a tinut foarte mult la mine.A intrat in depresie dupa despartire.Am inselat-o de n ori in cateva luni in care am fost impreuna.Ieseam cu o fata,iubita mea actuala, fara nerusinare si ea m-a prins si eu minteam in continuare. Dupa despartire ea era intr-un maxi-taxi si ne-a aratat mie si iubitei mele un semn foarte frumos.Si eu m-am razbunat si i-am dat numarul ei de mobil la toti ca sa o sune si sa-si bata joc de ea.Si le-am zis la niste colege ca ea e o curva ca s-a culcat cu unu' dupa o saptamana de cand s-au cunoscut.Nu e adevarat nimic.Nu am gandit prea limpede.La liceu la ea a urmat scandal.S-a certat si aproape batut cu acele colege.A vrut sa se sinucida.Si eu ca prostul ma bucuram.Atunci avea alt iubit cu care acum are un copil si el m-a cautat o perioada ca sa-mi de-a o lectie. Odata ne-am intalnit si el a vrut sa vina la mine si eu am fugit ca nu voiam certuri si batai.
Timpul a trecut, ea este in Anglia cu viitorul ei sot si au un bebelus.
I-am dat cerere de prietenie de n ori si ea nu o accepta.
Acum problema e ca de la despartirea de ea se intampla lucruri nu prea bune.Imediat dupa despartire eu munceam undeva si a venit un betivan la mine si a vrut sa imi bage cutitul in burta.Mi-am pierdut locul de munca unde munceam de ani de zile! Dupa inca un an am facut peritonita de aproape ca dadusem in septicemie.Era sa mor.Acum ma cert mereu cu actuala iubita(cea cu care am inselat-o).Nu mai lucruri rele.
Si atunci cand am fost cu fata respectiva i-am zis la un coleg de facultate ca stau cu ea doar pentru sex.Si el a zis la mai multi si a auzit si ea.Toata lumea radea de ea atunci.Si ghiciti ce!? Colegul acela de facultate a murit! Acum de curand intr-un tragic accident ca nu imi pot reveni nici acum cand am auzit!
Stiu ca par doar niste simple coincidente dar fata asta parca ar fi blestemata! Oare totul se trage de la ea? O fi naibii vreo vrajitoare? Ea parea dulce si linistita, o fata inocenta.
Si inca ceva.Ea mi-a povestit ca a avut doi baieti de care i-au placut mult.Dar ei nu au simtit acelasi lucru.Primul a facut accident cu masina abia cumparata.A scapat cu viata.Dar dupa s-a despartit imediat de iubita lui.Al doilea a facut la fel accident.A scapat teafar.Dar dupa a avut neintelegeri in familie si a plecat in Anglia si el.Nu e cam ciudat?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă nu vrei sa traiesti cu frica asta da-i mesaj și cere-i iertare. Oricum asta ar fi trebuit sa faci și dacă nu ar fi fost vorba de evenimentele alea tragice.

| Adrian7771 explică (pentru Bondarel99):

Dar si ea a gresit! Ba chiar dupa despartire m-a facut in toate felurile! Si e drept ca am amenintat-o ca vin peste ea in casa.Si ca ii pun pe niste prieteni de la liceul ei(liceul unde am invatat si eu)sa o bata.Nu s-a intamplat totusi asta.

| Donsavas a răspuns:

Eu in locul fetei pe care ai hărțuit o te as fi reclamat sa te alegi cu un dosar penal. Ai scapat tu dar data viitoare nu cred că mai scapi.

| Creciunescu_Raul_1999 a răspuns:

Du-Te la o mănăstire și spovedestete la un călugăr sa îi spui tot ce sa întâmplat și el o sa se roage și o sa trebuiască sa te rogi și tu!

| MrBascalie a răspuns:

Men, du-te la biserica si fa 5 mătănii. Am avut si eu asa o experienta si am ramas fara 2 prieteni buni... Eu spun sa te distantezi de ea cat mai mult si sa nu te mai gandesti la ea! Noroc.