| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. De cativa ani buni tot incerc sa imi las parul sa creasca. Au trecut aproape 3 ani. Inainte sa ma tund l-am avut lung si m-am tuns mai scurt. De atunci mi se toceste intruna si am firele despicate. Nu pot sa il las sa creasca pentru ca trebuie sa ma tund din 2 in 2 luni ca sa nu se toceasca. De ceva timp am inceput sa folosesc ulei de masline. Intr-adevar se regenereaza, insa e tot mai tocit pe zi ce trece. Acum l-am tuns si e foarte scurt. Nici nu imi vine sa cred. sad Care ati mai patit asa ceva, va rog frumos sa imi spuneti ce as putea sa fac. Si am uitat sa spun ca nu imi indrept parul cu placa, deci nu aceasta poate fi cauza, pentru ca foarte rar il coafez. Astept raspunsuri. Multumesc :*.

1 răspuns:
| madalina_2618 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sau masca de par hidratanta cu ulei de ricin
ajuta la hidratarea parului, si tot odata ajuta la cresterea lui
p bune parul creste mai repede...mult mai repede... funda?big grinbig grinbig grin