| sweetchocolate a întrebat:

Am o mare problema! Parintii mei sunt in Italia, si sunt singura acasa dar vine zilnic la mine matusa si imi face de mancare, curat etc. Ieri ma anuntase ca nu poate veni pentru ca pleaca nu stiu unde si ramasesem singura.

Am plecat pe afara, si m-am intalnit cu prietenul meu de 14 ani, eu am 12 si nu stiu cum m-a prostit si l-am adus acasa.straight face Am vorbit si el statea pe mess iar eu m-am dus si mi-am facut dus. Cand am venit, eram in prosop si aveam chilotii pe mine, el mi-a desfacut prosopul si m-a tras langa el in pat [ el ma astepta in pat ]. I-am zis "ai innebunit?", a ras si eu mi-am legat iar prosopul. El iar mi l-a desfacut si a inceput sa ma pupe, si eu la fel. Ne-am mozolit etc. Apoi mi-a dat chilotii jos, si eu m-am dat de langa el si i-am luat iar pe mine si i-am zis " nu sunt pregatita!", iar el a zis ca o sa fie totul bine si ca e placut, dar eu tot n-am acceptat. Apoi el s-a dezbracat si eu am trantit hainele lui pe el si i-am zis sa se imbrace sau sa plece acasa si el si-a luat doar chilotii pe el.

Apoi mi-am dat chilotii jos vrand sa-mi schimb ca se patase cu secretia aia foarte repede si simtisem, si intre timp el m-a luat si m-a trantit. intre picioarele lui, dar el avea chiloti. Eu m-am dat, apoi el mi-a dat o pastiluta mica si roz. laughing Nu stiu ce era! A zis ca are un gust bun, si m-a prostit si am inghitit-o.

Nici acum nu stiu ce era! Apoi si-a dat chilotii jos, eu neavand chiloti ca ma tinea si nu puteam sa ii iau pe mine ca erau mai departe, apoi m-a pus pe **** lui, eu tot ma dadeam si am tipat ca nu imi dadea drumu'. Ma tinea foarte strans! sad Si dintr-o data am simtit ceva ce m-a durut, dar foarte putin, pentru ca nu se rupse himenul. Atunci am tipat de durere si cumva m-am dat si el radeastraight face

Apoi m-a amenintat ca daca nu ii fac laba o sa le zica tuturor ca ne-am f****, adica ca el si-a bagat-o in mine si ca o sa le zica parintilor mei ca eu am insistat. Si am facut-o, dar mi-am dat seama ca el nu era in apele lui pentru ca radea in continuu si vorbea numa tampenii. Si am fost obligata sa o fac sad

Apoi a plecat si a jurat ca nu va zice nimic crying

Ma simt ca cea mai mare tampita de pe Pamant ca l-am adus acasa!
I-as spune mamei, pentru ca e o situatie grava, si ii va zice tatei, daca afla tata ca l-am adus acasa, pe el, un baiat, ma distruge! Pt ca e vina mea, ca eu l-am adus acasa, desi nu voiam, m-a prostit sa il aduc, si am acceptat! Ca imi zicea ca vine ploaia si sa mergem la mine sa mai stea pe mess sa ne plictisim impreuna etc.

Nu stiu ce sa fac!
Insarcinata nu pot ramane deloc pentru ca el nu a ejaculat deloc in mine, de fapt nici nu l-am vazut sa ejaculeze cat stateam pe el, si nu avea timp.

E ca un viol! Si trebuie sa le zic parintilor, dar mi-e frica de tata! E vina mea! L-am adus acasa!
Va rogg nu stiu ce sa fac azi n-am iesit deloc din casa dar m-a sunat el si l-am injurat imi vine sa-l dau cu capu de pereti il urasc!
Va rog, sunt disperata, ce sa fac?

30 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

12 ani :o frate... trebuie să le spui părinților neapărat. ce idiot merită cinșpe mii de palme. dacă nu le poți spune părinților măcar mătușei. dar tot trebuie spus cuiva. e nașpa situația da nici să stai închisă în tine că își vor da seama. trebuie vorbit neapărat cu părinții tai. succes.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar trebuie sa spui cuiva. macar mamei si roag-o sa nu ii spuna tatalui tau sau cine stie, daca ii spune poate iese mai bine happy Acel baiat te-a folosit doar, dar sa stii ca nu o sa se opreasca, o sa continue sa te ameninte si o sa faca ce vrea din tine daca nu spui mai repede parintilor. Succes

| Turquoize a răspuns:

Wow.pao am o intrebare mai discreta. poti sa imi rasp prin privat daca vrei dar.ti-a venit? nu de alta dar sa stiu cum pun problema.

| darkhell217 a răspuns:

Ai trecut peste faza asta pana la urma? i ai spus alor tai? sper sa nu fi fortata sa faci lucruri pe care nu ai vrea sa le faci, bafta!

| Zaika_7941 a răspuns:

Mama ce minte poti sa ai, fata ai 12 ani, intelegi 12, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta si lasa sa il sperie sau ceva de genul acesta ca el mereu a sa te ameninte...iti distrugi imaginea asa fata de cei din jur... vorbeste cu mama ta sincer, ea e singura care te poate ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeci e oribil... si pastila aia? Sti ai fost naiva. totusi ai 12 ani.esti mica...Trebuie sa le spui parintilor! Asta e acum nu ai ce sa mai faci! Imi pare rau pentru tine, dar si parintii au o mare parte din vina pentru ca nu trebuia sa te lase singura in casa.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Nu are nicio vina. Tu ai cerut sex. Era iubitul tau, si cand ai iesit in baie ai venit cu un prosop pe tine si erai si goala... Si i-ai mai facut si jocurile... Si ce replici i-ai dat.laughing Daca o fata care e de acord sa vin la ea cand ajung si iese in fata mea doar cu un prosop ia pastila si zice "nu sunt pregatita", m-ar face sa cred ca prin asta vrea sa spuna " hai mai repede ce dracu faci?" Partea de **** e ca si tu voiai sex cu el si iti place. Nu se poate sa nu vrei sex cu iubitul ca ai tu inhibitii este altceva

Si nu ai motive sa il denunti este ceva normal sta in gena omului nu te a ucis tu ai gresit si ai gafat o

| nicunicu3 a răspuns:

Cati ani ai?

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Lumea asta...La 12 ani prieten? straight face

Alte răspunsuri
| snfchj a răspuns:

Draguta zilor parintilor tai pentru ca s-ar putea sa fi insarcinata, si zilor ce ai facut... e nasol.

| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

Nu te superi ca intreb dar cum il cheeama pe acel baiat

| iSeeGhossT a răspuns:

Ala e sanatos? Papuso,trebuie neaparat sa le spui parintilor Tot adevarul,absolut totulexact cum s-a intamplat,din ce cauza, etc, dupa care ii iei pe amandoi de mana si te duci la politie si faci o plangere impotriva lui pentru ca te'a agresat, amandoi sunteti minori, dar totusi el are bulentin.Deci,el va raspunde pentru aceasta intamplare nedorita.Imi pare foarte rau pentru ceea ce ti-sa intamplat....Stii,unii baiati sunt atat de disperati dupa pasarica (sex) incat daca vad o fata in lenjerie intima(chiloti) se excita.Sunt obsedati...Te rog evita acesti baieti.Esti la o varsta frageda. Ai doar 12 ani, esti mica.Este foarte bine ca ai incercat sa te opui! Bine ar fi ca un vecin sa te fi auzit deoarece, acel vecin poate spune politiei ca a auzit tipetele tale. Succes! Sa ai o seara FaiNa!

| dofkdfhgjfgjrtfjfvjr7tgj67u a răspuns:

Pastila acea era ca sa nu faci copii el ti-a dat-o ca sa nu faci copii, el cred ca vroia sa ejaculeze in tine si chiar si asa spune-le parintilor discuti cu ei, si sa te duca la un doctora ginecoloaga pentru ca el are spermatozoizi pe penisul lui. asa ca spune-i mamei ca daca nu-ti dadea pastila acum erai insarciata si acum fa ceva pentru ca baiatul ala cred ca ti-a trimis microbi asta sa i-o spui dctorului. ok?

| Evans08 a răspuns:

Ce ai făcut până la urmă?

| SeNsibilu a răspuns:

E grav.....Nici nu mai am cuvinte.Partea e ca ai 12 ani! La ce te-ai gandit? Stiu ca sunt uunele fete care daca li se facea asa treaceau direct la treaba! Eu la varsta de 15 ani Am inceput tot asa.Dar pe mine nu m-a refuzat si am trecut la fapte dar bine..Ca aveam 15 ani.dar tu la 12?

| Balan_Mihaela_1992 a răspuns:

Mai fetita... eu la 14 ani ai mei nu mi permit sa fac asa ceva si tu la 12 ani ti se scoala de ****. Poti fi insarcinata.

| Ionut_Dorobantu_1989 a răspuns:

Cheamal la politie casta e caz grav poate ajunge la inchisoare pentru viol cu forța 3 si 5 ani sau amenda daca e minor?

Alte răspunsuri
| Pou_Paul_1994 a răspuns:

Treuie sa spui parintilor sau sal denuti la politie pentru viol

| Ghivil_Alin_1995 a răspuns:

Eu zic ca merge si partea a doua nu?

| Madeutza a răspuns:

Buna happy Urata poveste. sad chiar e urat ce ti-a facut totusi sa ai un iubit la 12 ani nu cred ca e bine. Eu am la bloc copii de varsta ta care se joaca si au si ei prieteni laughing [iubiti/iubite] am 18 ani.
Ce vreau sa spun este ca iti dau cateva idei cum sa le spui parintilor straight face :
1) Cand vin parinti sau s`ai suni le zici asa: povestea initiala sau tot povestea asta numai ca inventezi tu ceva care sa te scoata in evidenta si sa ai dreptate Intr-un fel sad
2) Sa le zici ca a venit peste tine in casa si te-a violat.
Sper ca te-am ajutat :*. Apropo dupa du-te la un psiholog ca ramai marcata crying. Fundita? happy

| MarioBoss123 a răspuns:

12 ani ma? Ar trebui sa spui macar matusei! Si tu sa ai prieten la 12 ani?
Ce nai**

| Derek1 a răspuns:

Asta se vede că este născocită
Nu este nimic adevărat

| hazdenecaz a răspuns:

Ce viol? nu e el deloc vinovat laughing tu esti singura vinovata,ca tu l-ai provocat! puteai sa faci baie dupa ce pleca el si nu trebuia sa vii cu prosopul pe tine, in fata lui si sa-ti schimbi chilotii in fata lui laughing ce ai putea sa le zici parintilor : " mama, tata, aproape m-a violat, nu a fost vina mea, eu doar am venit cu un prosop pe mine in fata lui " hai sa fim seriosi!

| Patriiii178 a răspuns:

Când sa întâmplat asta?

| IJustDeath a răspuns (pentru Patriiii178):

Acum 6 ani, pff... ăștia si acum ii spune sa le zică părinților dar ea acum are vreo 18 ani plus ca faza este trecuta...

| Irascu_Dumitru_1984 a răspuns:

Spune-i mamei tale, mama trebuie sai lamureasca tatei si sal convinga ca ai ramas pacalita de baiat.(dar si tu ai vina mare, cu comportamentul tau ai dat motiv de a se intimpa asta)fii curajoasa si spune parintilor in plus du-te la un psiholog, ca pe urma sa nuse primeasca ca urasti toti baietii, sau maibine sa vorbeasca psihologul cu parintii o sa aiba efect mai pozitiv pentru tine, succes si bun venit in veata celor maturi.

| Dumi3666 a răspuns:

Hei draga mea, nu îți spun în nume de rău dar trebuie urgent să le spui părinților tai despre ce ți s-a întâmplat!