| marykiddu a întrebat:

am o mare problema crying prietena mea cea mai buna s-a mutat si n-o sa mai vina niciodata pe la mine deaorece sta foarte departe nu stiu ce sa fac as da arice sa merg la ea dar parinti nu ma lasa deoarece ea sta in Bucuresti iar eu in Iasi am fost cele mai bune prietene 3 ani si acum mi-e greu sa ma despart de ea crying((((((((

2 răspunsuri:
| anonim3467 a răspuns:

Pai pana implinesti 18 ani comunicati prin mai multe metede(prin telefon, prin mesaje etc.)iar apoi cumparati un apartamen(sau inchiriaza unul) in Bucuresti poate aproape de prietena ta!

| marykiddu explică (pentru anonim3467):

Mda... dar nu cred ca as dori sa ma mut in Bucuresti totusi mersi happy