| Etro a întrebat:

Bună, am o mică întrebare.
Eu sunt o fată care nu prea bea, nu comunic foarte des, închei o discuție foarte repede cu un băiat și uneori mi-e frica de ei, îmi place să stau singură să ascult muzica decât să comunic cu ceilalți și urăsc să vb foarte mult la telefon. E vreo problemă cu mine? Sunt o fată ciudată?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii tai, nici nu ai voie sa consumi alcool!
Apoi, esti inca micuta ca sa-ti faci relatii, sau sa ai probleme cu baietii.
Toate la timpul lor, intai sa intrii la liceu, sa mai cresti si te vei schimba.

| Nemessys a răspuns:

Atat timp cat tu esti fericita cu asta si nu te deranjeaza, nu esti deloc o ciudata.

| ancaval a răspuns:

Nu ești ciudată. Ești bine așa.

Răspuns utilizator avertizat
| Alloneforever a răspuns:

Și eu sunt la felhappy daca vrei, da-mi msj in privat

| Etro explică (pentru Alloneforever):

Cati ani ai?

| Alloneforever a răspuns (pentru Etro):

17, tu?

| Etro explică (pentru Alloneforever):

Ai Instagram?

| Alloneforever a răspuns (pentru Etro):

Da.dar nu am poze

| lucahc88 a răspuns:

Probabil ai putina anxietate totul e ok, alcoolul consumat in moderatie nu strica, eu personal la 15 ani eram disperat sa socializez si foloseam alcoolu pentru a socializa, doar ai grija