| angeliqdream a întrebat:

am o mica problema.Am cont pe youtube dar de cateva ore nu pot sa-mi accesez plylist-ul si nici sa dau like-uti (ca si cand nu as fii logata) as vrea sa stiu daca se intampla asa ceva doar la mine si daca se poate cum pot sa o rezolv. Funda celui mia rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Buna!happy
Este o problema de la ei...si eu am cont pe youtube si nu pot sa las comentarii sau sa dau like-uri dar pot sa accesez playlist-ul... sper sa se rezolve repede!happy

2 răspunsuri:
| MariiGii a răspuns:

Sii eu patesc la fel. in schimb am gasit un mesaj care spunea ca este de la noua actualizare. nu iti face probleme in cateva ore se va rezolva. Funda? :*

| angeliqdream explică:

Ok.s-a rezolvat ...multumesc frumos totusi happy