| AnetaOlivia a întrebat:

am o mica problema. Am facut cu aparatul de fotografiat cateva poze, iar cand am conectat aparatul la pc, si am dat pe acel folder DCIM sa-l deschid, nu m-a lasat. De ce? Exista alta cale sa descarc pozele? Sau numai pot?

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

Ai 3 variante.
-are un virus si s-a pierdut ceva si no sa-l mai poti deschide
-incearca pe alt PC
-dai reset la PC actual si incearca iar.
Daca nu merge nici pe alt PC sunt pierdute pozele in proportie de 85%
Funda?

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Ai instalat driverul de la aparatul de fotografiat? daca da si nu merge e posibil sa fi avut virusi si din cauza asta sa nu-l deschida. Poti sa descarci si altfel pozele-prin intermediul cardului de memorie.