| maidatendragosteamea a întrebat:

Am o mica problema cu dintele din fata, mi s-a ciobit putin. Nu ma doare si nici nu e prea vizibil, dar eu stiu ca e acolo si ma deranjeaza. As vrea sa ma duc la stomatolog, dar as vrea sa am o idee despre ce imi va face la dinte, daca mi-l va imbraca sau schimba si mai ales cat m-ar costa. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Pai te duci la Dentist si el o sa te intrebe:"ce vrei sa iti fac la dinte"iar tu trebuie sa ii raspunzi.Pe ce vrei tu sa iti faca va conta pretul.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Iti poate pune o plomba

| Biancaalone a răspuns:

Pai in primul rand nu te duci la stomatolog, ci la dentist! Depinde de tine ce vrei sa-ti faca, fie sa til imbrace, fie sa ti-l schimbe, iar pretul depinde de ce vrei sa-ti faca!
Sper ca te-am ajutat!

| Emena a răspuns (pentru Biancaalone):

Dentist=stomatolog. Nu exista nicio diferenta in afara de cea a denumirii