| BrokenAndDark a întrebat:

happy
Am o mica problema. De curand a fost un prieten la mine si mi-a umblat in calculator. Mi-a sters ceva programe din greseala si eu nu stiu care sunt acelea. Problema e ca acum nu mai pot descarca( nu mi se mai deschid filmele) de pe net. Ce program s-a sters? Fundaaa!

1 răspuns:
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Cred ca e vorba de programul din care puteai sa vizualizezi filmele, Gen : BSplayer. Daca il ai, inseamna ca e problema din calculator, si ti-as recomanda sa iti reinstalez windowsu` si sa ai grija ce prieten iti mai lasi la calculator. Cu placere >big grin