| Madilyn a întrebat:

happy Am o mica problema si as vrea, daca se poate, sa ma ajutati. happy Mai este putin pana la ziua mea si de un lucru sunt sigura : vreau sa mi-o petrec cu prietenul meu si cu cea mai buna prietena. Insa, desi m-am gandit mult, nu imi vine nicio idee unde sa mergem si ce sa facem...habar n-am! straight face Nu vreau sa fie tipic : sa mergem sa mancam pizza, sau ceva de genul asta. Dar alte idei nu am...as vrea ceva neobisnuit, idenit, insa ce? thinking In caz ca va vine vreo idee, v-as fi recunoscatoare daca mi-ati " imprumuta-o " si mie. puppy dog eyes Multumesc anticipat. big hug PS : Ca sa fiu cinstita, ofer funda celei mai bune idei.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anonimatic a răspuns:

thinking De ce nu iesiti putin din oras?hee hee Asa, ocoliti rutina zilnica. Daca spui ca nu vrei ceva obisnuit etcwhistling Mergeti in alte locuri in afara orasului. Poate la gratar. Daca tot e vara si undeva sa inotati..Intr-un loc mai special pe care il stii tu, unde stii ca v-ati putea distra si ca nu este ceva ce ai mai facut.Sau,simplu,o petrecere la cineva acasa sau in vreun loc special amenajat.

| Madilyn explică (pentru anonimatic):

Da, e o idee buna...si cred ca ar fi ok sa mergem cu cortul, eventual. big grin
Cort, gratar...mmmm, suna bine.

Saaau.

Undeva, la cineva acasa [ nu la mine, ca e plictisitor laughing ] ...am putea viziona filme [ horrorhee hee ]...

Merci mult de ajutor >big grin

| anonimatic a răspuns (pentru Madilyn):

Nu ai pentru ce:* Distractie placuta si la multi ani!:*

| Madilyn explică (pentru anonimatic):

Merci. >big grin

5 răspunsuri:
| Stefuu14 a răspuns:

Restaurant...unul fitos...sau o plimbare indepartata

| Rurusmile22 a răspuns:

Stiu ca pare ciudat, dar eu cred ca nu e o idee asa rea, poate ar fi dragut sa mergeti pe un lac si sa inchiriat o barcuta si sa va oprit in mijlocul lacului si sa faceti baloane si apoi sa faceti o baie, dupa mergeti sa mancati ceve gen mc sau kfc, ce zici?