| AdelaAde7 a întrebat:

am o mica problema ..sunt fata si am 15 ani sunt in clasa a9a primul an la liceu. Cand am venit prima data in scoala la care sunt acum am avut multi admiratori, multi baieti care isi doreau sa fie cu mine care ma placeau etc ( nu ma laud! chiar deloc, nu as avea niciun motiv sa fac asta pur si simplu vreau sa va povestesc totul asa cum a fost ) dar eu nu-i prea bagam in seama si asa usor m-am lapadat de toti ramanand la unul singur de care m-am si indragostit dar pana la urma tot din cauza mea, am terminat si cu el iar apoi am suferit si etc e o poveste lunga, in fine cert este ca acum nu mai sufar dupa el ( am suferit aprox 5 luni). Deci, unde vreau sa ajung...din cati admiratori am avut am ramas fara nici unul! Acum niciun baiat nu ma mai baga in seama! Baiatul dupa care am suferit are deja prietena de 2 luni si e totul bine intre ei (cred) dar eu nu reusesc nicicum sa-mi fac un iubit. Nu sunt disperata dar pur si simplu nu inteleg ce se intampla, de ce dintr-o data am devenit atat de invizibila pentru toti baietii incat sa nu reusesc sa-mi fac un amarat de prieten? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca ai o amarata de varsta in care nu poti considera ca ai gagic santeti minori si aia si-au dat seama ca nu le meriti atentia viata iti zice pune laba la studii nu la prostii.

| AmaliaAnda a răspuns:

Buna, probabil cei care teau admirat pana acum si au fost respinsi se tem sa mai incerce ca sa nu fie din nou respinsi, cat despre restul sunt multe de spus, insa nu dispera o sa iti gasesti prieten, iti recomand sa mai iesi in oras sa socializezi dar cu limita, cu cat te vor vedea mai mult cu atat vor fi mai interesati de tine, da dovada de o domnisoara independenta eleganta si intodeauna ai grija la vocabular, vorbeste frumos, baietilor stilati le plac fetele care au un vocabular decent si au grija de felul cum se imbraca si cum arata. Bafta!