| FlorinFlorinF a întrebat:

Buna am o nelamurire de multe ori ma gandesc, acum vreo 6-7 ani eram amorezat de o fata mai mare ca mine care s-a dovedit ca si-a batut joc de sentimentele mele de pusti aveam 11-12 ani pe atunci si ea vreo 17-18 ani, imi aduc aminte ca vorbeam la telefon mult si mama ma batea ca ii venea foarte mult factura la telefon, intr-o zi ea mi-a spus ca sa nu o mai caut si ca avea pe altu mai mare decat ea si ca stau impreuna, i-am inchis telefonul si am inceput sa caut pastile prin casa de orice gen, am adunat in jur la 50-60 de pastile de la paracetamol pana la somnifere au fost cam 7 somnifere, le-am desfacut pe toate sa nu pierd timp scotandule din ambalaj fiindca stiam ca urma sa se intample ceva, mi-am adus o sticla cu apa, si am inceput sa iau multe pastile, in prima faza stiu ca dupa ce le-am terminat am aruncat repede tuburile si foliile ramase de la pastile si am zis sa stau putin in pat ca mi se facuse rau, dupa aceea nu am mai stiut nimic timp de 10-12 ore, stiu doar ca m-am trezit inconjurat de toata lumea din casa, m-am ridicat foarte ametit si am iesit afara sa vars, sora mea mi-a dat niste zahar cu apa ca aveam pilulele ochilor foarte mici si stiu ca tata vroia sa ma bata crezand ca sunt drogat, acum de curand vorbeam cu sora mea la o cafea si la o tigare si mi-a spus ca in ziua aia imi dadeam ochii peste cap si eram inconstient inainte de a ma trezi sa ma duc la baie sa vars.
intrebarea mea e. de ce imi dadeam ochi peste cap? trebuia sa mor? eram posedat? laughing sau imi reveneam?

Răspuns Câştigător
| Bellabelutsag a răspuns:

Dupa ce te trezesti dupa o pierdere de memorie asa faci ptrr ca te simti mai relaxathappy

1 răspuns:
| Bluef4 a răspuns:

Sunt cu totul de acord cu Bellaa2011, deci merit eu funda?happy