| adelutza2000 a întrebat:

am o pagina de facebook si nu stiu cum sa fac sa bag admine. adica nu trebuie sa le dau contul si parola mea de facebook, nu? astept raspunsuri. funda vot

6 răspunsuri:
| Dii23 a răspuns:

Nu trebuie sa le dai parola, clar! ai face o mare prostie. trebuie sa intri la setari si pe acolo trebuie sa gasesti, dar trebuie sa le introduci email-urile. happy

| adelutza2000 explică (pentru Dii23):

Ma gandeam, ai fi draguta sa-mi spui exact unde?

| Dii23 a răspuns (pentru adelutza2000):

Mi-am sters pagina si nu stiu exact. de aceea am zis ca undeva la setari, doar ca trebuie sa te uiti mai bine.

| adelutza2000 explică (pentru Dii23):

Si eu trebuie sa intru pe contul personal de facebook ca sa pot intra pe pagina

| Dii23 a răspuns (pentru adelutza2000):

Pai da.

| Legolas10 a răspuns:

Doar tu esti admin si sa nu dai contul ca nu are legatura.