| Jenny23 a întrebat:

Am o pagina pe facebook, si primesc likeuri si de la alte pagini, dar nu apar pe perete. Toate likeurile primite si de la persoane cat si de la pagini ar trebui sa fie 109, dar pe perete sunt doar 77. De ce?

1 răspuns:
| DennyxD a răspuns:

Pai se iau in considerare ca sa zic asa doar like-urile pe care le primesti de la persoane.Atunci cand o alta pagina iti da like nu iti va creste nr de like-uri, doar ca vei aparea in lista paginilor `preferate` ale pag respective care a dat like.