| ToxxicSmile a întrebat:

am o pagina pe faceebook si nu pot da comm, nu pot da Like la alte pagigi si nu pot cauta persoane sau pagini(p.s. pagina e comunitate) va ro ajutati-ma. dau funda urgeent!

Răspuns Câştigător
| JustAGirlxD a răspuns:

Heei big grin
Asta e din cauză că a umblat cineva la editarea paginii happy. [ adminii ]
Doar de acolo se setează aceste chestii kiss
Fundiiiţă puppy dog eyes?

1 răspuns:
| ToxxicSmile explică:

Multumesc dar am rezolvat de multbatting eyelashes mi-am dat si eu seama. Am facut un id al paginii si am pus pe el pagina si nu avea cont de facebook laughing