| ravanoos a întrebat:

am o pereche de casti stereo iar de curand casca stanga s-a stricat si nu mai transmite sunet. Se mai aude doar prin casca dreapta si e foarte enervant. Nu stiti cum pot face sunetul sa se auda din stereo in mono?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Acuma iti pot spune din experienta, mi s-a intamplat acest lucru cam de 14 ori. Problema este ca una din sursele electrice din casca stanga s-a ars. Mereu se va intampla la casca stanga. Ele nu pot fi reparate acasa, trebuie duse la un service ce se ocupa cu electronice pentru a schimba acea componenta. Succes.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat