| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de jeansi scurti cu bretele.Merg asortati cu o camasa alba cu maneca lunga indoita si tenisi inalti? adica merge combinatia camasa-tenisi? Si cum altfel sa ii mai asortez, in afara de tocuri. Fundita

4 răspunsuri:
| KimmyK a răspuns:

Merg destul de bine...si poti sa asortezi si cu niste opincute

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, merg foarte bine cum ai ales, intra pe http://hainedevis.ro/catalogsearch/result/?q=tenisi pentru modele speciale de tenisi! O zi buna!

| 2ochicaprui a răspuns:

Buna. Da, merge, atata timp cat camasa e luata impreuna cu blugii, altfel n-ar prea fi mers, depinde de pantalontongue Eu as incerca sa ma "folosesc" de aerul libertin al blugilor, altfel spus, i-as lua cu niste ghete gen "militaresti" si cu o bluza sau tricou care sa adopte acelasi stil, mai masculin. Orice ai incerca, ai grija sa nu fie prea exagerat, dar o idee un pic nebuneasca merge, daca vrei sa fii originala. Ai incredere in tine, in gusturile tale, pentru ca, daca tu te simti nesigura de ceea ce porti, atunci asta vei transimte in jur, iar ceilalti atat asteapta. P.s. nu uita de brataribig grin dau un aer tineresc. Multa bafta >big grin

| roobbby a răspuns:

Depinde eu port hanorac si tenisi lungi si depinde de culoare