| Anonim134 a întrebat:

BUna am o pereche foarte draguta de pantaloni sin material de blug de culoarea bleu deschis, dar nu`s foarte lungi dar nici foar scurti, cam 3 cm mai sus de glezna cu ce i`as putea asorta? cu o pereche de sandale negrre cu barete oare merg?
funda:*

Răspuns Câştigător
| Kavinx a răspuns:

Eu zic sa ii suflici putin sa iti iei niste tenisi draguti negri si un maieu bagat in pantaloni o curea draguta cu tinte si un sacou de blugi sau un sacou negru merge foarte bine si este foarte cool incearca, sa imi spui daca iti placebig grin fundita?batting eyelashes