| IStoleUrBrain a întrebat:

Am o prietena care stie sigur ca iubitul ei ii va lua ceva, iar ea nu stie ce sa ii ia. El nu este unul din acei obsedati de fotbal, batai sau genu` acela de baieti.este un baiat cum vrea orice fata: Linistit, acasa la el, de treaba si iubaret. Ce ar putea sa ii ia, in afara de : Parfum, haine si bani nu ii poate da. Inca ceva: el i-a spus ei ca este ursuletul si viata lui. Iar ursulet, ea l-ar vrea personalizat. dar cum? Ce parere aveti? raspunsul ales primeste Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai ar putea sa ii ia un tricou, un ursulet si o cana. Toate personalizate. Pe tricou sa fie o poza cu ei 2 si sa scrie Te iubesc pe spate. Pe ursulet.sa aiba un tricou cu Te iubesc, [ numele lui ], iar pe cana sa scrie tot Te iubesc, [numele lui ]. FUNDA?

| IStoleUrBrain explică (pentru Bibbi1507):

Da funda! Ii place ideea ta happy! Ea: Multumesc muult!

| Bibbi1507 a răspuns (pentru IStoleUrBrain):

Multumesc !:*

| IStoleUrBrain explică (pentru Bibbi1507):

N-ai pentru ce!