| LuminitaGrozavu a întrebat:

Am o prietena care vrea sa slabeasca(solduri), cum o pot ajuta, ce tipuri de exercitii fizice ii pot recomanda?!

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Ar putea sa faca un tip de abdomene pentru parti laterale : sta culcata pe spate si trage un genunchi inspre ea si in acelasi timp duce cotul mainii opuse inspre genunchi pana ce depaseste genunchiul cu cotul, dupa aceea acelasi lucru pe partea cealalta, cam 20 de repetari, 3 serii. Stiu o multime de astfel de exercitii dar este foarte mult de scris.