| ana_8023 a întrebat:

am o prietena ce ma suna si imi trimite mesaje.nu pot scapa de ea. i-am dat ignore dar nu vreau sa imi schimb nr de tel pentru ea.stiu ca la samsung este o lista cu numere respinse.eu am nokia.stiti unde pot intra sau ce pot face ca sa nu ii mai fie permis sa ma sune sau sa imi trimita mesaje? plsss

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Nu Nokia nu are asa ceva din pacate. şai bine schişbati cartela si gata scapi

| Shinen a răspuns:

Buna!
Tu ai spus-o: "La Samsung". Din cate stiu, Nokia nu are aceasta optiune. Dar spune-i ca ai treaba, sau ca nu poti vorbi sau da-ti telefonul pe silent. Daca tot nu te lasa, spune-i odata sa te lase in pace. Pana la urma, mai bine sa se supere decat sa te sece atat.
Pa-pa!

| Carlene a răspuns:

Ce model de Nokia ai?
Are simbryan ca sistem de operare?