| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ....acum cateva zile fata cu care eu am umblat s-a despartit de mine pe motiv ca pleaca in alt oras, parea atat de rece si de schimbata.In urma cu cateva zile m-a intrebat de religia mea(ea este de alta religie)(eu sunt ortodox,ea baptista,nu stiu daca are vreo legatura.),cel mai ciudat e ca si acum inca ma suna, ma cauta si pare destul de fericita si spune ca e acasa cand de fapt trebuia sa plece in urma cu cateva zile in "alt oras". Chiar, nu stiu ce sa mai cred...sunt complet confuz!

1 răspuns:
| ReneesmeCullen a răspuns:

Daca inca e acasa inseamna ca faza cu "plec in alt oras" a fost o scuza sa se desparta de tine pentru ca probabil nu avea motive. Despre faptul ca inca te suna nu stiu ce sa zic. Cel mai probabil isi bate joc de tine, ii place sa te vada ca picat din cer, cat despre religie, nu ar fi trebuit sa ii pese daca intr-adevar tinea la tine sau te iubea, lucru de care nu sunt prea sigura avand in vedere cum se poarta. In alta ordine de idei puteati avea si o relatie la distanta daca tineati unul la altul deci e clar ca nu da doi bani pe tine cat sa incerce, asta numai daca pleaca in alt oras si doar a intarziat plecarea. Eu zic sa treci peste, nu cred ca merita mai ales ca daca atunci cand te desparti de cineva nu ii dai un motiv real inseamna ca nu a contat pentru tine nimic din ce a fost intre voi.