| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am o problema, am 12 ani si sunt in belgia si la scoala facem înot si al ciclu si acolo este vestiar de băieți si fete si la fete suntem toate fetele si nu vreau sa vadă ca am ciclu, si nu vreau sa se pareze apa.
Dau funda si vreau Răspunsuri cât mai repede

Răspuns Câştigător
| 12345Anonim a răspuns:

Buna.Cand ai ciclu ii spui profului/profei si cred ca te va intelege

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu dascalu si el va lua masuri sa nu te faci de ras.

| pietrean a răspuns:

Fata mea, cat esti la menstruatie, nu mergi la inot! Cred ca si in Belgia, se poate da o scutire medicala.Nu este nici sanatos,nici igienic,dar este jenant sa te patezi si mai ales sa se vada.Ce este asa de greu de inteles,ce ai de facut?
Inca un sfat:daca tot intri pe acest site,unde toti scriem in limba romana,incearca sa scrii cat de cat corect romaneste, gramatical, cu semne de punctuatie, ca sa se inteleaga ceva.
Vrei raspunsuri "cat mai repede", dar sa spui un "va rog" sau "multumesc" stii?

| Marya52 a răspuns:

Pai poti lua niste ob.-uri chiar daca trebuie sa mergi la inot. Daca nu trebuie neaparat nu merge pentru ca nu este sanatos

| dascalu2002 a răspuns (pentru Marya52):

Dar am 12 ani si nu stiu daca e bine sa fotosesc la versta asta ob.