| adriana_5421 a întrebat:

am o problema. am ascultat inainte o melodie, si e lenta...dar nu imi aduc aminte numele. stiu ca videoclipul este filmat de pe un bloc, si jos sunt multi oameni care se vad mici. stie cineva melodia? puppy dog eyes dau fundita... daca vreti happy

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Gary Jules - Mad World?
http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

2 răspunsuri:
| adriana_5421 explică:

Multumesc!

| yellowalien a răspuns (pentru adriana_5421):

Cu placere, e o melodie foarte faina happy Poate ar trebui sa incerci si filmul(melodia asta e genericul unui film), daca iti place genul psihologic... Donnie Darko se numeste happy
Merci si eu!