| yeahthisisnormalgirl a întrebat:

Am o problema! Am avut capul spart cand eram mai mica chiar in mijlocul capului de unde incepe cararea daca nu exista breton.Stiti ce vreau sa spun nu? Am fata rotunda si am vazut niste articole cum bretoanele asimetrice li se potrivesc si eu chiar acolo am lipsa aceea de par.Ce as putea face sa imi creasca parul acolo? Sa nu se vada ca nu am par in acel loc?

1 răspuns:
| Alexa1993 a răspuns:

Da stiu am avut si eu un coleg exact cu aceeasi problema.Intr-adevar este nasol in special la fete cel mai bine este sa te duci la un dermatolog el te poate ajuta cel mai mult sau poti intra pe http://dermafarm.ro/intreaba-medicul-dermatolog.html unde poti intreba direct medicul.