| Rebecadulce a întrebat:

Buna am o problema
Am avut un cos begru pe nas si l-am stors si cam la a treia zi dupa ce l-am stors mi-a aparut un cos gigantic+ l-am dat cu tinctra de propolis si mi-a trecut cosul dar in urma lui a ramas o coaja urata care nu mai trece+ ca arata foarte urat
Trebuie sa merg la un eveniment important si tot cu coaja asta urata sunt arata oribil
Imi puteti da un sfat cu ce as putea sa usuc coaja acea cat mai repede? Va rog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti suc de ceapa proaspat, ajuta la vindecarea ranii intr-un timp mai scurt. Aplica sucul de cateva ori pe zi si seara foloseste unguentul cu 15% uree de la Tis - costa 8-9 lei si il gasesti in farmacie.

| Rebecadulce explică:

Crengi!?
Cum?

| Rebecadulce explică:

Mersi oricum!