| guesswho_3231 a întrebat:

Am o problema.Am facut comanda pe net la un produs duminica seara si vanzatorul s-a angajat sa primesc coletul intr-o zi lucratoare. Azi e marti si nu l-am primit. Maine nu lucra nimeni si am nevoie de acel colet cat de repede.As putea sa iau produsul din alta parte, mai scump cei drept. Intrebarea mea este : daca imi cumpar produsul din cealalta parte si nu mai merg sa ridic coletul de la posta niciodata, pot avea probleme cu vanzatorul?

1 răspuns:
| Descovery a răspuns:

Probabil ca vei plati pentru a trimite coletul inapoi...winking