| maly00 a întrebat:

am o problema...am incercat sa downloadez un program si de atunci de fiecare data cand deschid netu' imi apar 3 pagini:google, certified-toolbar Search si Babylon search.am cautat la all programs si am sters ptogramele astea dar tot intra...nu stiu ce sa face deja ma enerveaza! scuzati categoria
plz help cat mai repede! puppy dog eyes

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Modifică homepage-ul (pagina de pornire ) a browserului.
1. Modificare pagina de start în Internet Explorer :
Mergi la Tools -> Internet Options -> Home Page
Completezi pagina de start ex : www.google.ro
Apeși Apply, apoi OK

2. Schimbare pagina de pornire în Mozilla Firefox :
Mergi la Tools (Unelte) -> Options (Opțiuni) -> General -> Home Page (Pagina de start)
Completezi pagina de start ex : www.google.ro
Apeși OK
3. Modificare pagina de pornire in Google Chrome :
Click pe meniu (în dreapta sus ai trei linii orizontale), Setări, bifezi Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile: și lași doar un singură, www.google.ro, apeși ok.