| AlexandraIleana a întrebat:

Am o problema. Aseara am facut sex cu prietenul meu cu prezervativ si cand s-a terminat, s-a terminat cu penisul in mine dar avea prezervativ. Si cand si-a scos-o prezervativul a ramas putin in mine (prezervativul)..si dupa cand l-o luat mi-am pus mana langa vagin si aveam un lichid alb. Nu stiu sigur daca lichidul era de la mine sau sa fie de la el. Faza i ca s-a uitat la prezervativ si nu era spart. Totusi nu avea cum sa fie sperma asa-i? Si daca ar fi sa fie asa.ii ceva grav ca am avut langa? sad Se poate sa raman insarcinata?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca nu s-a spart prezervativul stai calma scumpo, poate ce ai vazut era lubrifiatul de la prezervativ, dar trebuie sa fi sigura ca prezevatiful nu s-a spart mai ales daca era ieftin, ar fi un mare noroc daca in ziua actului sexual nu era deloc fertila, mult succes scumpo

| Strwberrs a răspuns:

Nu ramai insarcinata, Doamne feri!

| Me01 a răspuns:

Buna
Nu cred ca poti rămâne însărcinată dar cel mai bine fa un test de sarcina după 2-3 saptamâni.