| BuLiNuTzACrazy a întrebat:

=]
Am o problema, atunci cand pun un video pe YouTube si cand vreau sa-l vad imi zica ca nu-i disponibil. De ce? dau fundita! :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Contul utilizatorului care are acel videoclip poate sa fie eliminat sau sters de respectiva persoana ori probleme tehnice de pe youtube. Ultima varianta ar fi aceea din cauza restrictiilor care nu se pot reproduce in tara ta, asa mai patesc si eu ca au restrictii regionale unele din ele.

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Incearca sa ti faci cont :* asa o sa meraga tongue