| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna straight face am o problema cam mare straight face
in vara vreau sa lucrez ca promoter... si vreau sa imi iau extensii de 80 de cm dar costa 620 de lei... credeti ca in 2-3 luni voi putea sa strang banii?

1 răspuns:
| DeeutzaThaa a răspuns:

Depinde cât iei pe zi dacă iei doar 10 lei 5 lei nu dacă iei în jur de 200, 300 de lei ai foarte mari şanse să strângi între 3 şi 4 luni sper că ţiam fost de ajutor dar eu una nu aş cumpăra nişte extensi pe atâţia bani oh go on în 2, 3 luni îţi creşte păru iei o placă ţil faci cum vrei tu sau ondulat depindehappy