| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema.
Cele 3 prietene ale mele sunt frumoase si toti baietii le considera "bune"ma scuzati de exprimare dar nu stiu cum sa zic astfel, si eu ma vad cea mai fraiera si cea mai urata. Ce sfaturi imi dati?
Ms; x

4 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Sa ai mai multa grija de tine si sa nu mai pui la suflet toate gaineriile.

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai daca te consideri fraiera cum sa fi "buna". Normal ca daca gandesti asa ca eu n-am nicio sansa, ca sunt fraiera etc. nu vei avea succes >capul sus si nu te mai gandi la chesti de genu fi optimista. Poate esti speaciala si ai ceva mai deosebit decat frumusetea tongue Nu te mai gandi ce au ele, lasa ca intr-o zi vei cunoaste pe cineva. care te va aprecia asa cum meriti si ai sa vezi ca o sa te simti cea mai "buna". SUCCEES!

| Chryssuu a răspuns:

Hey...nu te mai fa urata, pentru ca am fost si eu in situatia asta pe clasele mici.Dar am crescut mai mare si la unii baieti le placeau de minehappyhappy Deci nu te mia fa urata cand o sa fi mai mare o sa vezi cum ii te placa un baiathappy

| StefanJobs a răspuns:

Nu totul se reduce la cum arati. Da, o fata buna va avea mai multi pretendenti, dar majoritatea vor vrea sex de la ea. Pentru o relatie conteaza si cat de de treaba e fata respectiva.