| andra4450 a întrebat:

am o problema cu accountu de facebook, numai pot sa intru sad cand incer imi zici asa : Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.

Enter confirmation code

A code was sent to your following number: 075******456

Once you've received your confirmation code, please enter it below. This will help confirm your account ownership.

Dar problema e ca eu numai am numarul ala de telesad cum as putea sa fac sa-mi vina codul ala prin email? pls helllp

1 răspuns:
| klaus15 a răspuns:

Nu mai poti! mi s-a intamplat si mie sorry