| wikkedz a întrebat:

Buna!
Am o problema cu calculatorul. Se restarteaza fara motiv. Il deschid si intru intr-un fisier de ex : dupa asta dureaza cam 20 sec. si se restarteaza. Am luat si un program de control al temeraturii in medie e de 28 C. Stiti ce pot face. Am auzit ca pot seta din pc sa nu se mai restarteze dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
| MeandYou98 a răspuns:

Este o chestie cu un folder si daca il deschizi ti se restarteaza pc ul.Fisierul probabil l ai prim, mit de la cineva dar nu il mai deschide!
Sterge l si totul e rezolvatwinking
Funda?

3 răspunsuri:
| Stefyyzxx a răspuns:

Formateaza-ti calculatorul.

| andreearaissa a răspuns:

Asa m`i s`a intamplat si mie.ascum ceva timp.si nu am mai avut ce face.si am chemat pe cineva sa m`il faca. daca vrei sa iti mai reziste mult cheama un specialist.winking. Funda?)

| wikkedz explică (pentru andreearaissa):

Acum mi se blocheaza si am fost la un specialist si a gasit problema HARD DISK-UL. Mi-a recomandat Seagate 500GB 16MB 7200rpm SATA2 ST3500418AS! Ce parere aveti?