| seby27278 a întrebat:

am o problema cu contul meu de facebook a aparut un virus pe facebook si mi-am dezactivat contul si ieri mi l-am activat din nou dar nu ma lasa zice sa confirm numarul de telefon si dau sa imi trimita codul de confirmare si imi zice ca ne pare rau dar a aparut o eroare sa revin mai tarziu dar deja de 2 zile tot asa imi scrie. Va rooooooog ce sa fac? cum sa-l fac sa mearga din noi? Funda la cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| nyggaboy a răspuns:

Buna am patit si eu ce ai patit tu.Eu mi-am facut alt cont pe facebook dupa care mi-a mers incearca si tu daca merge inseamna ca ai o problema cu contul curent de pe facebook.In cazul in care nu iti merge inseamna ca nu ai un virus pe facebook ai un virus in pc.